Genel Özellikler

Akışkan ve çalışma ortamına göre seçim yapılmaktadır. Ortam özellikleri dolayısı ile saplama ve somunların gelecekte paslanma dolayısı ile hareket edemez hale gelmemesi için Paslanmaz Saplama ve somun tercih edilmelidir. Standart ortamlarda galvaniz Saplama ve somun sunulmaktadır.

Genellikle standart bir üründür, ancak düşük kalite tedariğinde ürünün ara parçalarının kayarken sıkışma problem yaşanabilir.

Demontaj Parçaları

Ekipmanların montaj ve demontajının kolay yapılması için kullanılan yardımcı ekipmandır. Montajlanacak asıl vananın montaj payının yetersiz olabileceği ve boru hattının Çelik veya PE olması halinde daha çok tercih sebebidir. Üzerindeki kayar ara flanş sayesinde vananın doğru montaj ve demontajı kolaylaştırır.

Demontaj Parçaları en yüksek standartlara göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Demontaj Parçaları sökme bağlantıları, flanşlı vanaların boru hatlarından çıkarılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve gelecekte bakım / değiştirme için vanaların çıkarılması gerekebilecek boru hatlarında kullanılır.

Demontaj parçaları aşağıdaki ana parçalardan oluşur:
1) Uzun Parça
2) Kısa Parça
3) Ara Flanş
4) Sızdırmazlık Ringi
5) Saplama
6) Somun ve Pul
Demontaj parçaları tamamen monte edilmiş ve montaja hazır olarak teslim edilir.

TEPE
×